Про нас

Контактні особи

Андрій Криштальський

Андрій Криштальський

Засновник та директор видавництва

Телефон: (033) 229-12-63 (050) 674-33-21

E-mail: teren.lutsk@gmail.com

Facebook: Andrij Kryshtalskyj

Оксана Криштальська

Оксана Криштальська

Куратор видавничих проектів – співпраця з авторами

Телефон: (050) 295-65-48 (096) 588-09-70

E-mail: teren.lutsk@gmail.com

Історія видавництва

Видавництво «Терен» засноване в січні 2003 року на базі однойменного літературного журналу, який виходив друком у м.Луцьку. Видання, яке вигідно вирізнялося з-поміж інших літературних часописів своїм авангардним спрямуванням, дало видавництву торгову марку, яку сьогодні знають далеко за межами Волині.

Свій видавничий проект ми починали з комп’ютера, отриманого за допомогою іноземного гранту, маючи лише амбіції та бажання видавати книги, які цікавлять сучасного читача. Сьогодні власні поліграфічні потужності та висококваліфікований молодий колектив – основні складові нашого успіху та просування видань на книжковому ринку України.

Видання минулих років видавництва Терен

Упродовж більш як 10 років ми видаємо книги, які читачі позиціонують як видання українського патріотичного спрямування. Серед найбільш популярних – книги Євгена Сверстюка, Роберта Конквеста, видання про УПА, серія «Озброєні честю», літературознавчі дослідження про Григорія Сковороду, Лесю Українку, Павла Тичину, Агатангела Кримського, Миколу Зерова, Олександра Довженка та багатьох інших. Втім, тематична палітра видань із логотипом «Терен» є набагато ширшою – від гарно оформленої дитячої книги до наукової монографії та вишуканого мистецького альбому.

Видання минулих років видавництва Терен

Видавництво сьогодні

Видавництво публікує книги на замовлення авторів, а також згідно зі своїм видавничим планом. Окрім того фахівці нашого колективу надають послуги з дизайну та комп’ютерної верстки, редагування, додрукарської підготовки матеріалів, виготовлення високоякісної поліграфічної продукції. «Терен» – традиційний оформлювач фестивалів народної творчості та інших культурологічних заходів загальноукраїнського масштабу. Видавництво поширює свої видання у книжкових магазинах, Інтернеті та загальноукраїнських книжкових мережах.

Тож запрошуємо до співпраці авторів, власників книгарень, книгорозповсюджувачів і, звичайно ж, читачів.