Для авторів

Як видати свою книгу? Де можна видати свою книгу?

Інформація для тих, хто у нас вперше

Віра у себе та свої сили – запорука успіху

Хтось пише вірші і мріє видати гарну поетичну збірку, яку можна було б подарувати найріднішим людям. Хтось добре попрацював, назбирав багато матеріалу і хоче видати краєзнавчий нарис, наприклад, історію свого села чи міста. Хтось гарно малює і планує видати красивий альбом своїх робіт – графіки, акварелей. А комусь потрібно видати наукову монографію чи посібник перед захистом дисертації…

 

Як видати свою книгу

Якщо Ви впізнали себе чи маєте інший задум для власної книжки, тоді раді вітати Вас у нашому видавництві і запрошуємо до співпраці.

Нерідко автори, що хотіли б видати першу книжку, мають побоювання, чи варта їхня творчість, їхня позиція такого кроку, чи не розкритикують її. Сміливіше! Ваша творчість, Ваші спогади (мемуари), успішний досвід у якійсь сфері – це те, про що варто розказати іншим людям, видавши книгу. Кожна людина має право на самовираження. А критику, якщо вона буде, сприймайте як стимул та можливість рости і вдосконалюватися.

Не треба нікуди їхати! Ваша книга знайде вас!

Ми працюємо в Луцьку, але видаємо книжки для авторів з різних міст і містечок чи сіл. Нема жодного значення, де Ви живете. Сучасні засоби комунікації дозволяють успішно співпрацювати, незважаючи на відстані – файли з текстом книги можна відправити електронною поштою, оплату послуг здійснити за допомогою інтернет-банкінгу, в т.ч. Приват24, а надруковані книги отримати Новою Поштою чи іншою службою доставки.

Видати книгу власним коштом: скільки коштує

– А скільки буде коштувати видати книжку? – запитують початкуючі автори.

– Ви знаєте, скільки сторінок буде мати Ваша книжка? – у свою чергу запитуємо ми.

– Я поки що не знаю… Але скільки буде коштувати?..

Такі діалоги відбуваються у нас часто і вони, на жаль, беззмістовні. Чому?

Тому що створення кожної книжки – це дуже індивідуальний проект, і на ціну видання впливає багато різних факторів.

Тому, якщо Ви хочете дізнатися, вартість видання ВАШОЇ КНИЖКИ, просто зателефонуйте у видавництво або напишіть нам на електронну пошту. Розкажіть про те, що саме хочете видати і як Ви це бачите. Тоді ми зможемо зорієнтувати Вас щодо вартості видання Вашої книги. За 1-2 дні Ви отримаєте повне уявлення, якою може бути Ваша книга, скільки це коштуватиме, і коли ми зможемо її надрукувати.

Ми не беремо гроші за консультацію щодо видання книги, тому сміливо телефонуйте або пишіть.

Ми спеціалізуємося на виданні книг малими тиражами. Тому пам’ятайте: якщо у Вас зараз немає грошей на 500 примірників книжки, можна зробити спочатку їх десять, і навіть одну – якщо для Вас це важливо і потрібно. Можливо, ця одна згодом стане стартом для тисячі чи десяти тисяч. Головне – зробити перший крок.

Успіхів Вам у реалізації усіх Ваших мрій, задумів, проектів.

 

Опубліковано в Видання книг